3. FTP - Grand Prix Polski | |||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | |||
1 | 162 | Włodzimierz Starkowski Kazimierz Omernik | 19.0 18.0 | S | DS WP | KS AZS POLIT.I WROCŁAW KS Unia Leszno | 62.62 | 200 | 190 | ||
2 | 245 | Andrzej Jeleniewski Jarosław Wachnowski | 18.0 18.0 | | LB | Steinpol Ilanka 1 Rzepin | 62.05 | 197 | 179 | ||
3 | 78 | Ireneusz Jarosz Marek Banasiński | 18.0 12.0 | | PM | FESTIWAL Słupsk ALFA Gdynia | 61.18 | 193 | 171 | ||
4 | 19 | Krzysztof Antas Tadeusz Kaczanowski | 18.0 18.0 | S S | WP | KS Unia Leszno | 60.64 | 189 | 164 | ||
5 | 35 | Lech Łaniewski Zdzisław Kunc | 12.0 7.0 | S S | KP DS | Chemik II Bydgoszcz KS Zdrowie-Kudowa,Kudowa Zdrój | 60.13 | 186 | 159 | ||
6 | 55 | Piotr Nawrocki Tomasz Spodenkiewicz | 12.0 12.0 | | MA LD | Spójnia II Warszawa WZBS | 59.98 | 182 | 155 | ||
7 | 249 | Stefan Kowalczyk Jan Sucharkiewicz | 18.0 18.0 | S S | SL | Energetyk Jaworzno | 59.85 | 179 | 151 | ||
8 | 218 | Maciej Hutyra Rafał Wolański | 2.5 2.5 | | DS | KS AZS POLIT. II Wrocław | 59.81 | 176 | 148 | ||
9 | 75 | Włodzimierz Wala Jacek Stasica | 18.0 7.0 | S S | MP | TS WISŁA –KRAKÓW | 59.34 | 173 | 145 | ||
10 | 228 | Łukasz Brede Marta Ostrowska | 12.0 4.0 | K | MA | AUGURI Warszawa Singleton Warszawa | 58.72 | 170 | 142 | ||
11 | 81 | Jerzy Mścisz Maciej Wręczycki | 12.0 13.0 | S | WP DS | Catman-Taurus Bridge Team 2 Poznań KS AZS POLIT. IV WROCŁAW | 58.65 | 167 | 140 | ||
12 | 256 | Tomasz Gotard Rafał Jagniewski | 10.0 18.0 | | GER WP | KS UNIA WINKHAUS Leszno | 58.52 | 164 | 138 | ||
13 | 43 | Sylwester Walerowicz Wacław Wejknis | 12.0 13.0 | S S | PM | EKSPRES Z KASZUB Gdańsk | 58.46 | 162 | 136 | ||
14 | 243 | Jacek Młyńczyk Stanisław Janik | 13.0 12.0 | | SL WP | Silesia Gliwice Budowlani Chodzież | 58.39 | 159 | 134 | ||
15 | 135 | Wiesław Niciński Adam Pawłowski | 12.0 7.0 | | LD | Kutnowski Dom Kultury KDK1 Kutno | 58.31 | 156 | 132 | ||
16 | 248 | Konrad Araszkiewicz Leszek Sztyrak | 19.0 18.0 | | PD WM | Katok SL Mińsk Mrągowia SI Mrągowo | 58.21 | 153 | 130 | ||
17 | 219 | Paweł Boruta Robert Stoliński | 2.0 12.0 | | LB MA | GSBS Agenci Gorzów KB POLFA Warszawa | 58.05 | 150 | 128 | ||
18 | 155 | Piotr Walczak Marian Kupnicki | 18.0 13.0 | | WP | CONSUS Kalisz | 57.95 | 147 | 126 | ||
19 | 189 | Roman Budzik Władysław Tomasiak | 13.0 12.0 | S S | PM ZP | ALFA Gdynia MOSiK Dziwnów | 57.86 | 144 | 124 | ||
20 | 263 | Igor Radiukevich Aleh Tsimakhovich | 2.5 4.0 | | PD | Katok SL Mińsk INDI7 Mińsk | 57.80 | 142 | 122 | ||
21 | 200 | Apolinary Kowalski Jerzy Russyan | 24.0 18.0 | S S | MA | Myoni Warszawa Singleton Warszawa | 57.69 | 139 | 120 | ||
22 | 146 | Jerzy Rymwid Ryszard Olenderek | 12.0 7.0 | S S | WP | KS Unia Leszno Progress I Ostrzeszów | 57.50 | 136 | 118 | ||
23 | 64 | Marta Maj-Rudnicka Kamila Szczepańska | 12.0 7.0 | K K | LD MA | WZBS AZS UW ROZJAZD Warszawa | 57.45 | 133 | 116 | ||
24 | 53 | Zbigniew Mącior Andrzej Pawlak | 18.0 12.0 | | SL OP | Piast II Gliwice | 57.37 | 130 | 114 | ||
25 | 63 | Zbigniew Lasocki Tomasz Rusiecki | 7.0 7.0 | S | ZP | ZUT Szczecin KLIKA KREMIKA Świdwin | 57.25 | 127 | 112 | ||
26 | 174 | Ryszard Sakowicz Zdzisław Świątek | 12.0 12.0 | | LB | GSBS Kart-EL Gorzów | 57.11 | 124 | 110 | ||
27 | 201 | Tomasz Jurkowski Francoise Leduc | 5.0 5.0 | | FRA | 57.08 | 121 | 108 | |||
28 | 108 | Wacław Janicki Jacek Lew | 13.0 13.0 | S S | PM | EKSPRES Z KASZUB Gdańsk ALFA Gdynia | 57.06 | 119 | 106 | ||
29 | 250 | Piotr Busse Cezary Serek | 18.0 7.0 | | WP | CATMAN-TAURUS BRIDGE TEAM 1 Poznań Catman-Taurus Bridge Team 2 Poznań | 56.89 | 116 | 104 | ||
30 | 83 | Jacek Kufel Krzysztof Kufel | 2.0 | | WP | PAB Poznań | 56.75 | 113 | 102 | ||
31 | 197 | Edward Kaczmarek Waldemar Sroczyński | 13.0 2.5 | | WP | Prosna Kalisz PAB Poznań | 56.65 | 110 | 100 | ||
32 | 203 | Juste Rotomskyte Swietłana Bodrenkowa | 1.0 4.0 | KJ K | PD | VBK Wilno SINGLETON Podlaski | 56.64 | 107 | 98 | ||
33 | 132 | Paweł Siwiński Jakub Wojcieszek | 7.0 7.0 | J | LB MA | GSBS Kart-EL Gorzów AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 56.60 | 104 | 96 | ||
34 | 127 | Lech Sadoś Paweł Starnawski | 12.0 4.0 | S | MA | WOSiR Wyszków SBS KOZIOŁ Warszawa | 56.55 | 101 | 94 | ||
35 | 54 | Anna Pełszyńska Łukasz Golder | 2.5 2.5 | KJ J | SL | Piast IV Gliwice | 56.47 | 98 | 92 | ||
36 | 144 | Zdzisław Kowalewski Henryk Brodawski | 12.0 12.0 | S | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 56.43 | 96 | 90 | ||
37 | 80 | Wojciech Olański Vytautas Vainikonis | 19.0 7.0 | | DS PD | KS AZS POLIT.I WROCŁAW Katok SL Mińsk | 56.40 | 93 | 88 | ||
38 | 72 | Jacek Ciechomski Piotr Klimacki | 18.0 18.0 | | LU | eService LUBLIN | 56.27 | 90 | 86 | ||
39 | 230 | Tomasz Jochymski Ilya Shpuntou | 4.0 4.0 | J J | MA LB | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa GSBS OSiR 1 Skwierzyna | 56.16 | 87 | 84 | ||
40 | 183 | Cezary Krzemiński Bogusław Waliński | 18.0 4.0 | | PM | FESTIWAL Słupsk | 56.13 | 84 | 82 | ||
41 | 27 | Zbigniew Ciereszko Aleksander Poznysz | 7.0 12.0 | | DS | KS Konfeks I Legnica | 56.09 | 81 | 80 | ||
42 | 164 | Sebastian Piepióra Piotr Tomczak | 7.0 4.0 | | PM | MACHU PICCHU Gdańsk | 56.02 | 78 | 78 | ||
43 | 244 | Jan Moszyński Jarosław Cieślak | 13.0 13.0 | | LD WP | WZBS CONSUS Kalisz | 55.98 | 76 | 76 | ||
44 | 182 | Jurgita Rotomskiene Arunas Jankauskas | 1.0 2.5 | K | PD | VBK Wilno | 55.94 | 73 | 74 | ||
45 | 121 | Wojciech Kaźmierczak Łukasz Witkowski | 4.0 4.0 | J J | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 55.91 | 70 | 72 | ||
46 | 50 | Waldemar Pietrasiewicz Bernd Gahutz | 5.0 5.0 | | GER | 55.62 | 67 | 70 | |||
47 | 145 | Czesław Szur Kazimierz Gierulski | 4.0 2.0 | S | PM | STB Słupsk KLIMAT Gdynia | 55.57 | 64 | 68 | ||
48 | 133 | Natalia Sakowska Piotr Butryn | 7.0 7.0 | KJ J | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 55.38 | 61 | 66 | ||
49 | 67 | Janusz Gawęcki Witold Stachnik | 18.0 4.0 | | SW MP | Splinter Quickpack I Jędrzejów Plazja Tarnów | 55.13 | 58 | 64 | ||
50 | 60 | Olga Węsierska-Bryła Jacek Szutowicz | 4.0 18.0 | K | PM | STB Słupsk | 55.11 | 55 | 62 | ||
51 | 210 | Grzegorz Narkiewicz Mariusz Puczyński | 19.0 19.0 | | MA | AUGURI Warszawa | 55.10 | 53 | 60 | ||
52 | 98 | Leszek Falkowski Ryszard Rapicki | 12.0 12.0 | | KP | Chemik Megazec Bydgoszcz | 54.94 | 50 | 58 | ||
53 | 211 | Dariusz Prawdzik Zbigniew Łukaszuk | 7.0 7.0 | | WM | PRIM Ełk Czarni Olecko | 54.88 | 47 | 56 | ||
54 | 77 | Romuald Wenta Krzysztof Eustachiewicz | 4.0 7.0 | N | PM | MERITUM Gdynia | 54.85 | 44 | 55 | ||
55 | 265 | Alexander Rapoport Malgorzata Schroeder | 5.0 5.0 | | GER NZ | 54.65 | 41 | 54 | |||
56 | 88 | Piotr Tuszyński Piotr Gawryś | 24.0 24.0 | | MA | Myoni Warszawa AUGURI Warszawa | 54.49 | 40 | 53 | ||
57 | 262 | Janusz Hliwa Mirosław Soroka | 4.0 12.0 | | LB | GSBS Agenci Gorzów Steinpol Ilanka 1 Rzepin | 54.49 | 40 | 52 | ||
58 | 122 | Dominik Filipowicz Paweł Niedzielski | 12.0 18.0 | | WP | CONSUS Kalisz | 54.47 | 39 | 51 | ||
59 | 29 | Edmund Czubak Sławomir Rokicki | 7.0 7.0 | | MA | Singleton Warszawa KS Wesoła Warszawa | 54.47 | 39 | 50 | ||
60 | 166 | Jarosław Bartosiński Sławomir Piekut | 4.0 13.0 | S | PM | SDK Tczew | 54.41 | 38 | 49 | ||
61 | 206 | Marta Janeczek Andrzej Bunikowski | 4.0 18.0 | K | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 54.37 | 38 | 48 | ||
62 | 124 | Cezary Jarmuł Adam Hintertan | 4.0 7.0 | | ZP SW | MOSiK Dziwnów ŚZBS Kielce | 54.33 | 37 | 47 | ||
63 | 229 | Jarosław Ostrowski Paweł Małecki | 7.0 7.0 | J | SL | Piast I Gliwice | 54.28 | 37 | 46 | ||
64 | 259 | Jacek Lasota Michał Wantke | 7.0 7.0 | | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 54.18 | 36 | 45 | ||
65 | 48 | Jerzy Razik Małgorzata Sawicka | 12.0 18.0 | K | ZP | MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA Mielno | 54.16 | 36 | 44 | ||
66 | 241 | Aleksander Korzun Andrej Kowalenko | 2.5 2.5 | | PD | SINGLETON Podlaski | 54.02 | 35 | 43 | ||
67 | 93 | Aleksander Skop Adam Wujków | 7.0 12.0 | | KP | Chemik Megazec Bydgoszcz | 53.96 | 35 | 42 | ||
68 | 202 | Adam Kozłowski Michał Lewiński | 12.0 12.0 | | LB | GSBS Kart-EL Gorzów | 53.95 | 34 | 41 | ||
69 | 187 | Renata Wajdowicz Andrzej Hycnar | 12.0 12.0 | K | PK | SKOBUD Tarnobrzeg | 53.92 | 34 | 40 | ||
70 | 205 | Michał Klukowski Michał Gulczyński | 2.5 4.0 | M J | DS WP | KS AZS Polit. III Wrocław Dąbrówka Handom Poznań | 53.92 | 33 | 39 | ||
71 | 109 | Mikołaj Taczewski Piotr Ilczuk | 7.0 18.0 | | SL | Piast I Gliwice | 53.76 | 33 | 38 | ||
72 | 101 | Marek Błaszkowski Andrzej Kozikowski | 2.5 12.0 | | LD | WZBS | 53.71 | 32 | 37 | ||
73 | 185 | Andrzej Lućko Ireneusz Kowalczyk | 18.0 18.0 | S S | SW SL | Splinter Quickpack I Jędrzejów Energetyk Jaworzno | 53.68 | 32 | 36 | ||
74 | 266 | Wojciech Dolny Jarosław Michałowski | 12.0 18.0 | | KP | DOL-BY Bydgoszcz | 53.64 | 31 | 35 | ||
75 | 168 | Mariusz Kita Dariusz Sosin | 12.0 4.0 | | MP | SBS Alf Tarnów – Nowy Sącz Plazja Tarnów | 53.62 | 31 | 34 | ||
76 | 173 | Cezary Kmiecik Robert Pogorzelski | 2.5 4.0 | | WP | Kemor Piła | 53.50 | 30 | 33 | ||
77 | 51 | Bogusław Gierulski Jerzy Skrzypczak | 19.0 19.0 | | WM | Mrągowia SI Mrągowo | 53.40 | 30 | 32 | ||
78 | 104 | Tomasz Osiński Radosław Szczepański | 7.0 18.0 | | KP | Jantar Toruń | 53.40 | 29 | 31 | ||
79 | 234 | Lena Leszczyńska Paweł Szymonik | 2.5 4.0 | K | LU | ID MARKETING | 53.25 | 29 | 30 | ||
80 | 231 | Aleksander Gruca Zbigniew Pinkiewicz | 2.5 12.0 | N | PM | KLIMAT Gdynia | 53.25 | 28 | 29 | ||
81 | 154 | Sławomir Zawiślak Krzysztof Kujawa | 19.0 18.0 | | MA SW | Myoni Warszawa SDK - Hotel SENATOR - RAF Starachowice | 53.22 | 28 | 28 | ||
82 | 58 | Grzegorz Kaźmierczak Grzegorz Rybacki | 7.0 4.0 | | ZP | STALKON Police | 53.12 | 27 | 27 | ||
83 | 222 | Bogdan Małysz Andrzej Zaleski | 18.0 4.0 | N N | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 53.10 | 27 | 26 | ||
84 | 216 | Ewa Miszewska Piotr Kołuda | 18.0 13.0 | K | WP LD | CATMAN-TAURUS BRIDGE TEAM 1 Poznań WZBS | 53.02 | 26 | 25 | ||
85 | 264 | Grzegorz Wołowiec Piotr Suchodolski | 2.5 2.5 | | PM | WIMPEL Gdańsk | 52.97 | 26 | 24 | ||
86 | 130 | Roman Kowalewski Łukasz Nierzwicki | 2.0 2.0 | J J | PM | LOS Gdańsk | 52.95 | 25 | 23 | ||
87 | 212 | Edward Kaczmarek Czesław Wojtaś | 7.0 4.0 | S | ZP | SPÓJNIA Stargard | 52.71 | 25 | 22 | ||
88 | 235 | Ludwik Piotrowski Andrzej Jabłoński | 7.0 1.5 | S | ZP | MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA Mielno | 52.71 | 24 | 21 | ||
89 | 142 | Jacek Leśniczak Leszek Kwiatkowski | 13.0 13.0 | S | WP LB | KS Unia Leszno UKS Jedynka Gomad Gorzów | 52.70 | 24 | 20 | ||
90 | 90 | Zygmunt Kuczyński Adam Suwik | 7.0 18.0 | | MA WP | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS UNIA WINKHAUS Leszno | 52.64 | 23 | 19 | ||
91 | 13 | Jacek Piotrowski Bolesław Ostrowski | 12.0 13.0 | S | PM | SPÓJNIA Gdańsk STB Słupsk | 52.61 | 23 | 18 | ||
92 | 141 | Justyna Stachowiak Jacek Wędrychowicz | 1.5 12.0 | KJ N | WP | Dąbrówka Politechnika Poznań Polonia-Redos Nowy Tomyśl | 52.60 | 22 | 17 | ||
93 | 220 | Henryk Tyburczy Romuald Paszkowski | 4.0 4.0 | S S | ZP | APTEKA W WIEŻY Choszczno | 52.57 | 22 | 16 | ||
94 | 221 | Krzysztof Mielnik Bartosz Stępień | 4.0 4.0 | J J | PM WP | STB Słupsk Dąbrówka Remondis Poznań | 52.56 | 21 | 15 | ||
95 | 23 | Mariusz Tatarczuk Dariusz Sterniczuk | 1.5 4.0 | | PD | SINGLETON Podlaski Hetman II Białystok | 52.55 | 21 | 14 | ||
96 | 82 | Giedre Jankunaite Giedrius Sarkanas | 7.0 7.0 | K | PD | STB Suwałki | 52.53 | 20 | 13 | ||
97 | 257 | Eugeniusz Strzyż Jerzy Kniga-Leosz | 4.0 13.0 | S | PK MA | COME-BACK Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 52.48 | 20 | 12 | ||
98 | 123 | Grażyna Brewiak Anna Sarniak | 18.0 18.0 | K K | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 52.37 | 19 | 11 | ||
99 | 140 | Kacper Wilczak Marcin Osmański | 4.0 2.5 | J J | LB PM | GSBS OSiR 1 Skwierzyna MACHU PICCHU Gdańsk | 52.34 | 19 | 10 | ||
100 | 198 | Anna Ksyta Krzysztof Superson | 2.0 1.0 | KJ M | WP MP | UKB Kleks Szamotuły Wincor Nixdorf CRACOVIA | 52.30 | 18 | 9 | ||
101 | 167 | Mirosław Szaliński Aleksander Kasprzak | 12.0 18.0 | | PM | SDK Tczew | 52.28 | 18 | 8 | ||
102 | 38 | Przemysław Błaszczyk Stanisław Owczarek | 12.0 18.0 | S | LD | INWIT - Armatura PTC Pabianice | 52.22 | 17 | 7 | ||
103 | 152 | Zdzisław Beling Grzegorz Lewaciak | 18.0 18.0 | S | WP | CONSUS Kalisz | 52.17 | 17 | 6 | ||
104 | 254 | Marcin Rudziński Maria Whelan | 0.5 5.0 | | WP IRL | 52.16 | 16 | 5 | |||
105 | 261 | Dariusz Kozłowski Artur Pomarański | 7.0 2.0 | | WM ZP | CWKS Vęgoria Węgorzewo SINGLETON Szczecin | 51.99 | 16 | 4 | ||
106 | 255 | S Romanovich A Prokopenko | 5.0 5.0 | | BLR | 51.95 | 16 | 3 | |||
107 | 39 | Marek Sosiński Krzysztof Buzała | 4.0 2.0 | | WP | Dąbrówka Handom Poznań Dąbrówka Remondis Poznań | 51.67 | 15 | 2 | ||
108 | 128 | Sławomir Henclik Krzysztof Sikorski | 18.0 18.0 | S | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 51.66 | 15 | 1 | ||
109 | 139 | Maciej Bielawski Igor Łosiewicz | 2.5 4.0 | J J | DS MA | Rag KS AZS Polit. V Wrocław AZS UW ROZJAZD Warszawa | 51.65 | 14 | |||
110 | 280 | Eugeniusz Seichter Tadeusz Wasilewski | 7.0 4.0 | S S | KP | Bydgoski Klub Brydżowy Forta Rogowo | 51.64 | 14 | |||
111 | 273 | Rafał Junik Jolanta Ziętara | 4.0 4.0 | K | WP | Budowlani Chodzież | 51.55 | 13 | |||
112 | 147 | Bohdan Pliszka Leszek Nurczyński | 4.0 2.0 | | KP | PAAK Bydgoszcz Tucholanka I Tuchola | 51.54 | 13 | |||
113 | 12 | Wit Klapper Włodzimierz Buze | 19.0 18.0 | S S | SL MA | Energetyk Jaworzno Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 51.26 | 12 | |||
114 | 119 | Dariusz Morawski Irmeli Salonen | 4.0 5.0 | | MA FRA | 51.17 | 12 | ||||
115 | 100 | Lech Kurowski Wojciech Arczewski | 7.0 18.0 | | DS SW | KS AZS Polit.VI Filia WB Wrocław GSM OK Ostrowiec Świętokrzyski | 51.12 | 11 | |||
116 | 47 | Cezary Góra Jarosław Figlus | 7.0 12.0 | | SW MA | ŚZBS Kielce SPÓJNIA Warszawa | 50.99 | 11 | |||
117 | 186 | Grzegorz Trojanowski Mariusz Łasiewicki | 2.5 2.0 | | ZP | APTEKA W WIEŻY Choszczno | 50.89 | 10 | |||
118 | 74 | Bogdan Szulejewski Tomasz Paluchowski | 18.0 12.0 | | MA | SPÓJNIA Warszawa | 50.86 | 10 | |||
119 | 279 | Łucja Frąckowiak-Iwanicka Stanisław Iwanicki | 4.0 4.0 | KS S | LB | GKT NAFTA Zielona Góra | 50.81 | 9 | |||
120 | 103 | Kazimierz Lis Grzegorz Samol | 4.0 2.5 | | WP | Wełna Skoki | 50.72 | 9 | |||
121 | 272 | Dominika Sławenta Agnieszka Sławenta | 0.5 0.5 | KJ KJ | DS | KS AZS Polit.X Wrocław | 50.68 | 8 | |||
122 | 148 | Halina Klukowska Tomasz Klukowski | 4.0 7.0 | K | DS | KS AZS Polit. III Wrocław | 50.68 | 8 | |||
123 | 114 | Andrzej Choniawko Zdzisław Pleskot | 12.0 7.0 | | ZP SW | MOSiK Dziwnów ŚZBS Kielce | 50.66 | 7 | |||
124 | 26 | Radosław Kmiecik Wojciech Lewandowski | 2.0 2.5 | S | PM | STB Słupsk | 50.53 | 7 | |||
125 | 11 | Józef Grewling Zdzisław Romaniszyn | 4.0 7.0 | | WP PM | Jagiellonka Piła FESTIWAL Słupsk | 50.52 | 6 | |||
126 | 180 | Tomasz Struzik Jan Szamkołowicz | 4.0 7.0 | | DS | KS Turbo I Wrocław | 50.49 | 6 | |||
127 | 275 | Aleksandra Jarosz Joanna Kazmucha | 2.5 2.5 | KJ KJ | WP | Dąbrówka Remondis Poznań Dąbrówka Absolwent Poznań | 50.46 | 5 | |||
128 | 107 | Joanna Taczewska Artur Wasiak | 12.0 12.0 | KJ J | SL | Piast III Gliwice | 50.21 | 5 | |||
129 | 22 | Piotr Anastaziak Bartosz Grzybowski | 7.0 5.0 | | PM KAZ | SDK Tczew | 50.10 | 4 | |||
130 | 59 | Katarzyna Kitowska Grzegorz Sokołowski | 2.0 2.5 | K | KP | Telbud Bydgoszcz | 50.09 | 4 | |||
131 | 96 | Maciej Kita Wojciech Stachnik | 2.0 2.0 | J J | MP | MPEC Tarnów | 50.08 | 3 | |||
132 | 209 | Tomasz Izydorek Andrzej Pożerski | 4.0 4.0 | S S | ZP | 50.06 | 3 | ||||
133 | 97 | Olga Długosz Maciej Grabiec | 1.5 2.0 | KJ J | MP | MPEC Tarnów | 50.05 | 2 | |||
134 | 18 | Jan Adamczewski Roman Kujawski | 7.0 7.0 | N S | WP | Budowlani I Poznań | 50.01 | 2 | |||
135 | 36 | Marian Siwy Andrzej Wójcik | 7.0 4.0 | S S | ZP | LKS POMORZANIN Nowogard HETMAN Resko | 49.94 | 1 | |||
136 | 137 | Jerzy Skwark Marek Witek | 7.0 18.0 | | SL MA | CBA Czechowice-Dziedzice SPÓJNIA Warszawa | 49.92 | 1 | |||
137 | 31 | Paweł Chindelewicz Bogusław Pawszak | 12.0 12.0 | | MA PK | NOWOGAMES Warszawa Dropol Rzeszów | 49.91 | ||||
138 | 260 | Robert Cylwik Jacek Batóg | 2.5 4.0 | | ZP | ZUT Szczecin | 49.87 | ||||
139 | 24 | Marek Żakowicz Jerzy Taźbierski | 12.0 2.5 | | ZP | MOSiK Dziwnów STALKON Police | 49.84 | ||||
140 | 258 | Olga Zabulewicz Leszek Szkudlarek | 2.5 4.0 | KJ | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe DARLES SANTERM Gdańsk | 49.84 | ||||
141 | 271 | Jerzy Komorowski Witold Kaliński | 4.0 12.0 | N | PM | SEKWENS K.BAZELI Gdańsk SPÓJNIA Gdańsk | 49.81 | ||||
142 | 149 | Stanisław Wachel Aleksander Skorupa | 4.0 4.0 | S | DS | MKS Zakrzów Wrocław MKS Rokita Brzeg Dolny | 49.80 | ||||
143 | 105 | Piotr Kozicki Włodzimierz Kozicki | 4.0 4.0 | S | WP | Bridge Club MOSiR Wałcz | 49.67 | ||||
144 | 136 | Kamil Madej Adam Lonski | 2.5 2.5 | J J | PM | STB Słupsk | 49.60 | ||||
145 | 163 | Sylwester Młynarczuk Witold Tomaszek | 18.0 7.0 | | MA | KBS LEGIONOWIANIN | 49.58 | ||||
146 | 171 | Danuta Żabicka Eugeniusz Starzyński | 4.0 4.0 | K | PM | EKSPRES Z KASZUB Gdańsk | 49.56 | ||||
147 | 116 | Jacek Kuśmierz Marcin Kut | 4.0 4.0 | | PM | CKiS I Pruszcz Gdański EKSPRES Z KASZUB Gdańsk | 49.50 | ||||
148 | 33 | Paweł Szymaszczyk Dominika Piesiewicz | 2.5 1.5 | J KJ | MA | AZS UW Warszawa AZS UW I | 49.32 | ||||
149 | 120 | Mirosław Kopowski Bogusław Dyk | 12.0 12.0 | | PM | FESTIWAL Słupsk | 49.25 | ||||
150 | 118 | Karolina Dostatnia Łukasz Gaweł | 2.0 4.0 | KJ J | WP DS | Dąbrówka Handom Poznań KS AZS Polit. VII Wrocław | 49.20 | ||||
151 | 227 | Andrzej Fronczak Andrzej Witkowski | 18.0 18.0 | | WM WP | SBS Pale Franki Elbląg Poznańska Asocjacja Brydżowa | 49.09 | ||||
152 | 65 | Jerzy Zaremba Piotr Żak | 19.0 7.0 | S | WP | CONSUS Kalisz | 49.08 | ||||
153 | 117 | Zbigniew Sabała Artur Wójcik | 12.0 12.0 | | WP | Progress I Ostrzeszów | 49.06 | ||||
154 | 242 | Marek Parol Artur Toeplitz | 1.0 4.0 | | PM | MACHU PICCHU Gdańsk | 49.05 | ||||
155 | 62 | Krzysztof Firkus Jarosław Drewing | 2.5 2.5 | | PM | EKSPRES Z KASZUB Gdańsk | 49.03 | ||||
156 | 30 | Anna Mandecka Anna Jaguszewska | 7.0 2.5 | K K | MA | Singleton Warszawa | 49.00 | ||||
157 | 87 | Piotr Janczarek Robert Rychlicki | 2.0 2.5 | J J | KP | PAAK Bydgoszcz Chemik II Bydgoszcz | 48.95 | ||||
158 | 56 | Dariusz Bogucki Józef Pochroń | 12.0 18.0 | N | PM | SDK Tczew ALFA Gdynia | 48.90 | ||||
159 | 42 | Mateusz Stępiński Aleksander Krych | 2.5 4.0 | J J | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 48.80 | ||||
160 | 68 | Dariusz Zieliński Zdzisław Jędrzejczak | 2.0 2.5 | | PM | MERITUM Gdynia Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 48.80 | ||||
161 | 157 | Ryszard Kłosiński Tomasz Derba | 7.0 7.0 | S | ZP | MOSiK Dziwnów | 48.65 | ||||
162 | 79 | Mirosław Makatrewicz Jan Stańczak | 7.0 7.0 | | WM | OSiR Lidzbark Warmiński Narie Morąg | 48.65 | ||||
163 | 41 | Marek Czerepak Waldemar Siuda | 7.0 7.0 | | DS | KS AZS POLIT. IV WROCŁAW KBS Piast II Lubań | 48.61 | ||||
164 | 113 | Mateusz Sobczak Marcin Bojarski | 2.0 2.5 | J J | LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 48.55 | ||||
165 | 270 | Ryszard Jaśkiewicz Stanisław Jaśkiewicz | 4.0 4.0 | | MP | GOK Rożnów | 48.50 | ||||
166 | 278 | Paulina Klimentowska Andrzej Serwach | 4.0 7.0 | K | MA | KB POLFA Warszawa K2 Raszyn | 48.50 | ||||
167 | 175 | Stanisław Miszczak Lech Lewandowski | 1.5 | S | PM NZ | STB Słupsk | 48.38 | ||||
168 | 217 | Erikas Vainikonis Andrey Orlovich | 4.0 12.0 | | PD | Katok SL Mińsk | 48.36 | ||||
169 | 138 | Anna Samojleva Krzysztof Martens | 5.0 24.0 | | RUS WP | CONSUS Kalisz | 48.12 | ||||
170 | 207 | Jan Nadaj Andrzej Ogłoblin | 12.0 13.0 | S | MA | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki | 48.03 | ||||
171 | 251 | Cathy Bałdysz Marek Bałdysz | 12.0 12.0 | K | LB | SINGLETON Zielona Góra | 47.95 | ||||
172 | 92 | Grzegorz Rojewski Roman Wachowiak | 12.0 18.0 | | KP | Chemik Megazec Bydgoszcz | 47.90 | ||||
173 | 274 | Andrzej Dębowski Roman Szlachetka | 12.0 7.0 | | ZP | LKS POMORZANIN Nowogard | 47.88 | ||||
174 | 66 | Janusz Ciruk Andrzej Potyński | 7.0 18.0 | | WM MA | Zorro10 Olsztyn MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki | 47.88 | ||||
175 | 239 | Bogusław Pazur Marek Wójcicki | 19.0 18.0 | | WP | KS UNIA WINKHAUS Leszno | 47.87 | ||||
176 | 61 | Grzegorz Superson Maciej Superson | 2.5 1.0 | J | MP | Wincor Nixdorf CRACOVIA | 47.86 | ||||
177 | 160 | Piotr Brzeziński Kazimierz Sługocki | 12.0 12.0 | S | LB | ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA GKS BE BETON | 47.86 | ||||
178 | 37 | Ryszard Woliński Marek Urbański | 7.0 7.0 | | MP | SBS Alf Tarnów – Nowy Sącz | 47.85 | ||||
179 | 236 | Piotr Piotrowski Radosław Sielczak | 2.0 2.0 | | LD ZP | CKM Łódź MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA-2 Mielno | 47.83 | ||||
180 | 28 | Natalia Banaś Gerbrand Hop | 1.5 | KJ J | MP | 47.80 | |||||
181 | 134 | Marek Kryniewski Marek Niesłuchowski | 4.0 2.5 | | PM | SEKWENS K.BAZELI Gdańsk | 47.72 | ||||
182 | 276 | Michał Zimniewicz Michał Wojciechowski | 2.0 2.0 | J J | WP | Dąbrówka Absolwent Poznań | 47.70 | ||||
183 | 99 | Aleksander Wład Kajetan Olewicz | 4.0 4.0 | | SL | Silesia I-EPK Gliwice | 47.70 | ||||
184 | 111 | Michał Kania Łukasz Kalbarczyk | 4.0 4.0 | J | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa | 47.63 | ||||
185 | 191 | Danuta Kazmucha Grażyna Busse | 4.0 7.0 | KJ K | WP | Catman-Taurus Bridge Team 2 Poznań | 47.59 | ||||
186 | 73 | Tomasz Wiśniewski Przemysław Wiśniewski | 1.5 1.0 | J J | MA | Geoexpres Płock | 47.58 | ||||
187 | 89 | M Grathwohl R Wollenberg | 5.0 5.0 | | GER | 47.39 | |||||
188 | 269 | Halina Święch Antoni Adamiec | 4.0 4.0 | KS | MP PM | STB Słupsk | 47.33 | ||||
189 | 169 | Bogdan Świątek Jan Borychowski | 12.0 12.0 | | LB | GSBS Kart-EL Gorzów | -0.30 | 47.32 | |||
190 | 17 | Adam Krysa Justyna Żmuda | 4.0 4.0 | J KJ | MP | CKiS Skawina II | 47.19 | ||||
191 | 76 | Józef Idczak Grzegorz Dłutowski | 7.0 4.0 | S | PM | SEKWENS K.BAZELI Gdańsk | 47.16 | ||||
192 | 252 | Ryszard Leśniewski Wiesław Mączkowski | 7.0 12.0 | S | PM | FESTIWAL Słupsk | 47.15 | ||||
193 | 70 | Andrzej Parmonik Mirosław Bublewicz | 4.0 7.0 | | LB | SBS 1 Międzyrzecz UKS Jedynka Gomad Gorzów | 47.02 | ||||
194 | 85 | Piotr Franiewski Mirosław Fechner | 4.0 4.0 | J | PM DS | STB Słupsk ERBUD AZS Polit.IX Wrocław | 46.98 | ||||
195 | 125 | Jerzy Kullass Jan Chmielewski | 4.0 4.0 | | ZP | MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA Mielno | 46.95 | ||||
196 | 49 | Lidia Wilczak Andrzej Rękosiak | 2.5 7.0 | K | LB | GSBS OSiR 1 Skwierzyna | 46.90 | ||||
197 | 165 | Patrycja Kurys Dariusz Kurys | 1.0 2.0 | KJ | PM | BUDMOR ZSE Władysławowo BUD-MOR Władysławowo | 46.88 | ||||
198 | 190 | Maciej Tyszownicki Tytus Bisping | 7.0 4.0 | S S | MP | TS WISŁA –KRAKÓW | 46.83 | ||||
199 | 44 | Zbigniew Halat Bogusław Barański | 12.0 2.5 | | LB WP | Steinpol Ilanka 1 Rzepin Wełna Skoki | 46.82 | ||||
200 | 153 | Andrzej Łagosz Grzegorz Bajek | 7.0 7.0 | | LB DS | ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA GKS BE BETON LKB Lwówek Śląski | 46.79 | ||||
201 | 69 | Damian Ćwirko Aleksander Kulik | 4.0 2.0 | J | ZP MA | MOSiK Dziwnów CZEKOLADA Radom | 46.77 | ||||
202 | 177 | Ryszard Konopka Kazimierz Zelga | 12.0 7.0 | S S | PM | STB Słupsk | 46.75 | ||||
203 | 21 | Tadeusz Bożek Sylwester Cieślak | 2.5 7.0 | | MA | SBS KOZIOŁ Warszawa K. P. IUS Warszawa | 46.67 | ||||
204 | 151 | Jakub Kwiecień Adam Waszkiewicz | 1.5 1.5 | J J | DS | KS AZS Polit.XIV Wrocław | 46.60 | ||||
205 | 246 | Arkadiusz Majcher Piotr Łukianiuk | 2.5 0.5 | J J | SW MA | KSS-R Brydż Końskie SMAR Warszawa | 46.52 | ||||
206 | 25 | Ewelina Zieleniewska Agnieszka Porowska | 0.5 1.5 | KJ KJ | MA | AZS UW I | 46.51 | ||||
207 | 215 | Marek Pietrzak Roman Kruk | 2.5 7.0 | | PM PD | STB Słupsk Anatex Białystok | 46.50 | ||||
208 | 204 | Bolesław Krzewski Andrzej Zakrocki | 7.0 7.0 | | MA LD | GOK Bielsk Masovia Płock | 46.48 | ||||
209 | 32 | Marcin Bartoszewski Tomasz Sinkiewicz | 2.5 2.5 | | WM | BSBS I Bartoszyce | 46.42 | ||||
210 | 102 | Aleksander Neimann Remigiusz Góralczyk | 2.5 4.0 | | ZP | POGOŃ Połczyn Zdrój KLIKA KREMIKA Świdwin | 46.36 | ||||
211 | 184 | Mariusz Pater Tomasz Brzęcki | 7.0 4.0 | | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 46.30 | ||||
212 | 84 | Natalia Oleszek Olga Jackiewicz | 1.0 1.5 | KJ KJ | MA WP | AZS UW I | 46.29 | ||||
213 | 112 | Jarosław Kaczorowski Marek Jaworski | 12.0 7.0 | S | SW MP | GSM OK Ostrowiec Świętokrzyski TS WISŁA –KRAKÓW | 46.25 | ||||
214 | 158 | Andrzej Grela Wiesław Paczkowski | 7.0 4.0 | | KP | PAAK Bydgoszcz | 46.16 | ||||
215 | 20 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 4.0 4.0 | K | DS | SBS LZS Miles I Milicz | 46.15 | ||||
216 | 225 | Tadeusz Laszczak Artur Rutkowski | 4.0 18.0 | | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 46.08 | ||||
217 | 126 | Olech Bestrzyński Robert Nowicki | 13.0 13.0 | | WP | DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 45.94 | ||||
218 | 232 | Bogdan Trun Jarosław Kuźba | 2.0 1.0 | | ZP | MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA-2 Mielno | 45.76 | ||||
219 | 129 | Tomasz Kłys Janusz Bachrach | 2.5 2.5 | S | SL | Dźwig Szczyrk | 45.68 | ||||
220 | 95 | Rafał Marks Adam Wierzbicki | 2.0 1.5 | J J | MA | AZS UW Warszawa AZS UW I | 45.68 | ||||
221 | 196 | Andrzej Raczkowski Jan Gardocki | 4.0 4.0 | S | PD | Hetman II Białystok Absolwent Team | 45.51 | ||||
222 | 14 | Jolanta Krogulska Mirosława Siwek | 18.0 4.0 | KS KS | MA | KBS LEGIONOWIANIN Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych | 45.51 | ||||
223 | 159 | Piotr Jankowski Janusz Wierucki | 1.5 2.5 | | ZP | MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA-2 Mielno | 45.48 | ||||
224 | 172 | Stanisław Pająk Włodzimierz Maryniowski | 12.0 13.0 | S | SW | SDK - Hotel SENATOR - RAF Starachowice | 45.48 | ||||
225 | 178 | Tomasz Latos Marek Giża | 7.0 4.0 | | KP | PAAK Bydgoszcz | 45.47 | ||||
226 | 192 | Stanisław Bąk Tadeusz Przybyło | 2.5 7.0 | | PK | COME-BACK | 45.45 | ||||
227 | 45 | Cezary Dudkiewicz Wojciech Mikusek | 1.5 1.0 | J J | LD PM | MKS Jedynka II Łódź TRÓJKA Gdynia | 45.45 | ||||
228 | 195 | Jan Kuchta Jan Staniszewski | 4.0 4.0 | S S | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 45.43 | ||||
229 | 281 | Jarosław Kostrzewa Karol Kazanowski | 7.0 1.5 | M | MA | ZIĘBA Spójnia Warszawa | 45.39 | ||||
230 | 268 | Nataliya Koshcheyeva Larysa Kuzniatsova | 2.0 | K KS | PD | INDI7 Mińsk | 45.30 | ||||
231 | 161 | Grzegorz Antosz Bogusław Kozłowski | 1.5 2.0 | | PM | STB Słupsk | 45.12 | ||||
232 | 194 | Edmund Bortkun Lechosław Suszka | 4.0 2.5 | S | PM | SEKWENS K.BAZELI Gdańsk | 45.10 | ||||
233 | 115 | Grzegorz Gan Katarzyna Paluchowska | 2.5 1.0 | K | PM MA | STB Słupsk M.C.K. Milanówek | 45.09 | ||||
234 | 238 | Jakub Jagodziński Katarzyna Tyszkiewicz | 2.0 2.5 | J KJ | LU PM | SKÓR-BUT-KURZAWKA ŁĘCZNA LOS Gdańsk | 45.02 | ||||
235 | 237 | Zdzisław Cherek Andrzej Wyborski | 2.0 4.0 | S | PM | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański | 44.78 | ||||
236 | 52 | Mirosław Hryszko Waldemar Miłuński | 2.0 2.0 | | PD | Absolwent Team | 44.69 | ||||
237 | 240 | Małgorzata Turska-Marcinowska Adam Marcinowski | 4.0 4.0 | K | DS | KS AZS Polit. III Wrocław | 44.66 | ||||
238 | 226 | Ewa Mielcarzewicz Włodzimierz Kwiatkowski | 2.5 12.0 | K S | WP | System Poznań Poznańska Asocjacja Brydżowa | 44.47 | ||||
239 | 224 | Leszek Latocki Zbigniew Nahorski | 4.0 7.0 | S S | LB | GKT NAFTA Zielona Góra | 44.43 | ||||
240 | 34 | Jerzy Ujma Aleksander Sejud | 7.0 7.0 | | SL | Piast II Gliwice Silesia V Gliwice | 44.43 | ||||
241 | 46 | Barbara Rosłon Katarzyna Pakszys | 2.0 2.5 | KJ KJ | MA MP | AZS UW ROZJAZD Warszawa | 44.13 | ||||
242 | 267 | Robert Wyderka Krzysztof Meyer | 2.0 2.0 | | PM | STB Słupsk | 44.07 | ||||
243 | 208 | Sławomir Sabała Roman Zabłocki | 1.0 4.0 | J | WP OP | Wieruszów KKS Kluczbork | 44.02 | ||||
244 | 57 | Leszek Dybizbański Robert Krawczyk | 1.0 | | PM | OLIWA Gdańsk | 43.72 | ||||
245 | 193 | Adam Tomczak Bogdan Zieliński | 2.5 4.0 | S | KP | Kaziki Bydgoszcz | 43.58 | ||||
246 | 131 | Agnieszka Kamińska Maciej Dąbrowski | 2.0 2.5 | KJ J | MP SL | UKS Jocker Oświęcim BUKS MDK MOSM II Bytom | 42.95 | ||||
247 | 91 | Zofia Mikołajczyk Jadwiga Nowak | 2.5 7.0 | K KN | WP | PAB Poznań IOR I Poznań | 42.66 | ||||
248 | 213 | Dorota Kwintkiewicz Sławomir Zimniak | 1.5 4.0 | K | DS | BKB Liceum Bolesławiec BKB PRNJAVOR Bolesławiec | 42.56 | ||||
249 | 143 | Katarzyna Dufrat Roland Lippik | 4.0 4.0 | KJ | DS | KS AZS Polit. III Wrocław BKB Pogrom Bolesławiec | 42.53 | ||||
250 | 156 | Janusz Jędrzejewski Grzegorz Jędrzejewski | 4.0 1.0 | J | WP | OOK Oborniki Dąbrówka Politechnika Poznań | 42.35 | ||||
251 | 277 | Jan Grzeszczak Izabela Weinhold | 2.0 4.0 | J KJ | DS SL | KS AZS Polit.XIV Wrocław BUKS MDK MOSM II Bytom | 42.27 | ||||
252 | 188 | Jan Matuszewski Stefan Samól | 4.0 1.5 | S | WP | Bridge Club MOSiR Wałcz Philips Piła | 42.20 | ||||
253 | 214 | Paweł Anastaziak Andrzej Majkowski | 2.0 0.5 | | PM | MERITUM Gdynia BUD-MOR ZSE Władysławowo | 42.18 | ||||
254 | 71 | Janusz Przybysz Lech Warwocki | 7.0 4.0 | S | WP LD | Poznańska Asocjacja Brydżowa | 42.16 | ||||
255 | 253 | Beata Golec Leszek Moszczyński | 2.5 7.0 | K | LB KP | GSBS Agenci Gorzów Bydgoski Klub Brydżowy | 41.84 | ||||
256 | 106 | Jerzy Kublik Wojciech Paszkowski | 4.0 | | NZ | 41.57 | |||||
257 | 16 | Marta Ozimek Adrian Lipko | 1.0 | KJ J | MA PM | UNTS Warszawa STB Słupsk | 41.51 | ||||
258 | 247 | Tadeusz Miesiąc Marek Makulec | 1.5 1.0 | J J | WP LD | UKB Kleks Szamotuły MKS Jedynka II Łódź | 41.44 | ||||
259 | 94 | Eugeniusz Krawczyk Robert Mrukowski | 7.0 2.5 | S | KP | GOK Benmar Unisław Forta Rogowo | 41.38 | ||||
260 | 199 | Bogusław Domaszewski Kazimierz Bednarek | 2.5 7.0 | S S | MA DS | Singleton Warszawa MKS Rokita Brzeg Dolny | 40.58 | ||||
261 | 179 | Paweł Szymański Paweł Zaleski | 2.0 2.0 | | LU | SKÓR-BUT-KURZAWKA ŁĘCZNA | 39.46 | ||||
262 | 223 | Rafał Molenda Norman Lippik | 1.0 1.0 | M M | DS | BKB Liceum Bolesławiec | 39.34 | ||||
263 | 150 | Agata Chojnicka Adam Gadomski | | KJ | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe OLIWA Gdańsk | 39.27 | ||||
264 | 15 | Barbara Falkowska Stanisław Bubka | 4.0 2.5 | KN N | PM | STB Słupsk | 38.23 | ||||
265 | 110 | Dawid Permus Justyna Bartz | | J KJ | DS | BKB Bolesławiec | 38.20 | ||||
266 | 176 | Patryk Berhorst Bartłomiej Cybula | 1.5 1.0 | J J | PM | BUD-MOR ZSE Władysławowo | 37.47 | ||||
267 | 40 | Łukasz Gackowski Marek Gackowski | | J | PM | STB Słupsk | 37.05 | ||||
268 | 181 | Marcin Wasłowicz Marcin Goliński | 0.5 | J J | PM | TRÓJKA Gdynia | 34.98 | ||||
269 | 170 | Natalia Radtke Marcin Muża | | KM M | PM | BUDMOR ZSE Władysławowo | 32.86 | ||||
270 | 86 | Barbara Galikowska Weronika Radelczuk | | KM KM | PM | BUDMOR ZSE Władysławowo | 32.62 | ||||
271 | 233 | Katarzyna Klimkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 1.5 2.0 | K | PM | SOPOCIAKI Sopot | 31.71 |
Pary.4.1.0.22 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2010-08-08 o 21:21:32